SMG50VB682M25DLL
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
SMG50VB682M25DLL
Part Number : SMG50VB682M25DLL
Manufacturer : United Chemi-Con
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : SMG50VB682M25DLL.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : SMG50VB682M25DLL More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Through Hole
Tolerance : 20 %
Capacitance : 6.8 mF
Life (Hours) : 2000 hours
Voltage Rating : 50 V
Height - Seated (Max) : 40.005 mm
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Capacitors - Aluminum Electrolytic Capacitors
Qty : 124 In Stock
Packaging : Bulk
Lead Pitch : 12.4968 mm
Case/Package : Radial
Ripple Current : 3.36 A
Voltage Rating (DC) : 50 V
Max Operating Temperature : 85 °C
ESR (Equivalent Series Resistance) : 54 mΩ